Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Святкові заходи на 1 травня

21.04.2011, Просмотрено: 3451, Категория: События, Комментарии: 0
Святкові заходи на 1 травня1 травня, у Міському Парку Культури, за підтримки міської та районної організації "Партія Регіонів України", відбудеться святкове гуляння - атракціони, духовий оркестр, виставки, вернісаж, виступ команди КВК та інш.

12.00
Виступ команди КВК "Гуляй Поле" СТХТ

13.00
Святковий концерт

16.00
"Танцюють всі!". Дискотека для тих, кому за...

18.00
Фестиваль Реп, Хіп-Хоп культури "Первомай"

Нагадаємо:

Первомай - інші назви: День праці, День весни, Свято весни і праці, День міжнародної солідарності трудящих (у СРСР) - відзначається в 142 країнах і територіях світу 1 травня або в перший понеділок травня.

В деяких країнах День праці відзначається в інший час - до них відносяться, наприклад, США, Японія, Австралія і Нова Зеландія.

Первомай у сучасному вигляді виник наприкінці XIX століття в робітничому русі, яка висунула в якості одного з основних вимог введення восьмигодинного робочого дня. 1 травня 1886 соціалістичні, комуністичні та анархічні організації США і Канади влаштували ряд мітингів і демонстрацій. При розгоні такої демонстрації в Чикаго 4 травня, загинуло шість демонстрантів. У ході наступних за цим масових виступів протесту проти жорстоких дій поліції в результаті вибуху бомби послідувала перестрілка, було вбито вісім поліцейських і мінімум четверо робітників (за деякими даними, до п'ятдесяти вбитих і поранених), кілька десятків людей отримали поранення. За звинуваченням в організації вибуху четверо робітників-анархістів були засуджені до повішення (згодом було доведено, що звинувачення було хибним). Саме в пам'ять про страчених Паризький конгрес II Інтернаціоналу (липень 1889) оголосив 1 травня Днем солідарності робітників усього світу і запропонував щорічно відзначати його демонстраціями із соціальними вимогами.


Кто идетПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.