Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Свято дитинства (ФОТО)

01.06.2011, Просмотрено: 3051, Категория: Культура, Комментарии: 0
Свято дитинстваЩороку першого червня відзначається Міжнародний день захисту дітей, який визначений Генеральною Асамблеєю ООН 1954 як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, присвячений діяльності, спрямованій на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. У цей день в Смілянському районі відбулося чимало заходів, присвячених дитинству. В селі Балаклея дітей зі святом привітали та вручили подарунки перші особи району, зокрема голова Смілянської райдержадміністрації Сергій Зайцев та заступник голови райдержадміністрації Наталія Косенко.

Свято дитинства (ФОТО)Свято дитинства (ФОТО)Свято дитинства (ФОТО)


У міському парку культури та відпочинку відбулися районній урочисті заходи, організовані районним центром дитячої та юнацької творчості, відділами освіти, у справах сім’ї, молоді та спорту. Для дітей організовано цікаві конкурси, розваги, виступи вихованців центру дитячої та юнацької творчості, частування морозивом. Колектив села Березняки підготував для глядачів багато танцювальних номерів, серед яких були і запальні танці. Вихованці з Малого Старосілля продемонстрували театралізований танок "Про що мріє султан". Дивували присутніх своєю мужністю козацькій рій з села Тернівка "Терен". Учасники рою продемонстрували свої козацькі навички та інсценізували епізод з часів існування Запорізької Січі. Були серед учасників як гарні танцюристи так і вокалісти. Спритні та дотепні мали змогу проявити себе у конкурсах та розіграшах. Переможцям конкурсів вручені грамоти та подарунки.

ФОТО, інформація: Смілянська РДАПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.