Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 ТОВ Сміла Енергоінвест продовжуе працювати

16.12.2010, Просмотрено: 1949, Категория: События, Комментарии: 0
ТОВ «Сміла Енергоінвест» продовжує працювати – робоча група за участю представників Міністерства ЖКГ ініціює внесення змін до договору про спільну діяльність

14 грудня у малому залі Смілянського міськвиконкому відбулося засідання робочої групи за участі міської та обласної влади, представників Державного підприємства «Агентство розвитку житлово-комунального господарства», що працює при Міністерстві ЖКГ України, керівництва комунальних підприємств та ТОВ «Сміла Енергоінвест». На засіданні робочої групи протягом 2-х годин розглядалося питання виконання ТОВ «Сміла Енергоінвест» умов договору про спільну діяльність та подальшу співпрацю підприємства з містом.

За підсумками роботи робочої групи вже з 15 грудня почала працювати комісія «Місто – підприємства», яка протягом тижня повинна розробити та запропонувати на розгляд робочої групи пропозиції щодо внесення змін та доповнень до договору про спільну діяльність, які врахують інтереси всіх сторін. У склад комісії увійшли представники обласної адміністрації, міськвиконкому, ТОВ «Сміла Енергоінвест», КП «ВодГео», КП «Смілакомунтеплоенерго».

За словами заступника генерального директора ДП «Агентство розвитку ЖКГ» Євгена Радченко, питання розірвання договору на засіданні робочої групи не розглядалося. «Дійсно, договір про спільну діяльність було прийнято дещо поспішно і тому він вимагає значних доопрацювань. Говорити про розірвання нерозумно. Робота комунальних підприємств себе скопроментувала – згадайте в якому стані було міське господарство – 25-ти мільйоний борг за газ, заборгованості із заробітної плати, зношений стан технічного обладнання. Тому розірвання – буде кроком назад у реформуванні житлово-комунального господарства міста. Позиція Міністерства у цьому така – зупинятися, а тим більше повертати назад – це не вихід.

ТОВ «Сміла Енергоінвест» дуже багато зробила для міста – у місті 17-ти годинна подача води, опалювальний сезон розпочався вчасно та багато іншого. Переконаний, що разом із міською та обласною виконавчою владою ми знайдемо вихід із складної ситуації, що склалася останніми місяцями. І спільними зусиллями новопризначених керівників комунальних підприємств, працівників ТОВ «Сміла Енергоінвест» та нашого Державного підприємства забезпечимо ефективну спільну роботу по реформуванню ЖКГ міста, яке у свою чергу дозволить надавати смілянам якісні послуги з тепло та водопостачання», - додав Євген Радченко.


Повідомлення прес-служби
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО
«АГЕНТСТВО РОЗВИТКУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА»
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.