Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 У м. Сміла затримано автомобіль "Форд - Сієрра", двигун якого розшукується Інтерполом.

11.01.2011, Просмотрено: 2740, Категория: Нет категории, Комментарии: 0
У м. Сміла затримано автомобіль \"Форд - Сієрра\"10.01.2011 року у м. Сміла, по вул. Леніна, співробітниками ВРЕР затримано автомобіль "FORD - Сієрра", двигун якого розшукується Інтерполом. Транспортний засіб доставлено на спеціальний майданчик. Ведеться слідство.

Пам'ятка для тих хто купує авто.

Небезпечний секонд-хенд.
Страшний сон автомобіліста - виявити, що куплений автомобіль є краденим. У цьому випадку убезпечити себе можна лише ретельною перевіркою як самої машини, так і документів на неї і її попереднього власника. По-перше, якщо вже приїхали купувати авто на авторинок, то там його і купуйте, а не поблизу авторинку, де торгівля, до речі, заборонена.

Будьте дуже обачними, якщо купуєте автомобіль у людини, що експлуатує його за дорученням, і в жодному разі не погоджуйтеся на напівлегальні схеми оформлення купівлі (на сьогодні таких чимало, і всі вони нібито покликані зменшити витрати на оформлення угоди купівлі-продажу). Але навіть якщо нічого підозрілого ви не помічаєте, необхідно провести всебічну ґрунтовну перевірку майбутньої покупки.

Наприклад, при міському авторинку на його ж території розташовано реєстраційний пункт ВРЕР. Автомобіль можливо перевірити по базах «Угон» та «Інтерпол» і на предмет його дійсної реєстрації в будь-якому регіоні України. Сама процедура перевірки не займе багато часу. Радимо купувати машину, вже зняту з реєстрації. По-перше, при знятті з реєстрації авто проходить перевірку, а по-друге, зробити це може лише справжній власник.

Сьогодні багато приватних служб чи посередників також пропонують перевірити автомобіль. Не ризикуйте. По-перше, це коштуватиме вам значно дорожче, по-друге, оперативніше всього бази даних викрадених автомобілів поновлюються тільки в ДАІ, по-третє, не виключається факт змови викрадача з цім «підприємцем». У кінцевому рахунку, приватні структури не несуть відповідальності за правдивість наданої інформації.

Значно легше запобігти скоєнню злочину, ніж його розкрити.
Теги: ДАІ
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.