Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 У Смілі проведено інформаційну кампанію - «Ми проти насильства»

01.12.2011, Просмотрено: 2416, Категория: Культура, Комментарии: 0
У Смілі проведено інформаційну кампанію - «Ми проти насильства»Акція пройшла завдяки ініціативі волонтерів Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. Учасники розповсюджували серед смілян спеціальні брошури з інформацією про види насильства, про те, як не допустити цього, де жертва насильства може отримати допомогу та поради, як поводитися у кризовій ситуації.

Результати опитування показали , що на сьогоднішній день насильство не має вікових обмежень, статевих ознак і навіть соціальних статусів. Жертвами насильства стають старі, діти, жінки й чоловіки. Виявляється, що ми зазнаємо насильства скрізь, де є взаємодія між людьми. Найпоширенішим є - психологічне насильство. На питання: де ми найчастіше відчуваємо тиск - 49% респондентів зазначає, що на вулиці, 37,5% - на роботі, 32,9% - у магазинах, 29% - у громадському транспорті, 12% - у кабінетах різних установ, а ось про тиск у родині зізналися лише 4% смілян.

Нажаль, люди не готові сьогодні відверто говорити про те, що відбувається у їхніх сім’ях, і які види тиску відчувають вони, або завдяки їм відчувають інші. Тому із усього переліку найскладнішим виявляється захистити від насильства в сім’ї, бо найбільш небезпечним є те, що люди сприймають це, як норму життя, як неминучість, тому не бажають говорити, намагаючись забути, про події, що відбуваються. Коло замикається.

Що ж робити? Не панікувати, не заплющувати очей і не говорити, що це нас не стосується, мовляв, у нас все добре! А намагатися змінюватися! Шукати підтримки і допомоги!

Мар’яна Пирог,
головний спеціаліст Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

http://smila.ck.ua
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.