Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 У Смілі відбудеться традиційне свято бойових мистецтв "Золото Монарха"

11.04.2013, Просмотрено: 2658, Категория: События, Комментарии: 0
20 квітня у Смілі відбудеться традиційне свято бойових мистецтв "Золото Монарха", яке поєднає в собі Відкритий чемпіонат Черкаської області з карате (за версією WKF) та Всеукраїнський турнір з шиай кемпо.

Організатором змагань виступає смілянський "СпортКлуб МОНАРХ", який є володарем 26 Кубків світу та цілого ряду перемог на змаганнях обласного, Всеукраїнського та міжнародного рівнів. Про це "Сміляночці" розповів Президент "СпортКлубу МОНАРХ" Сергій Пітенко.

Традиція проведення змагань "Золото Монарха" розпочалася дев’ять років тому. Турнір був започаткований у 2004 році, як змагання з контактного карате серед дорослих, які проводилися в нічному клубі "Нокаут" та мали загальноміський, а пізніше й обласний рівень. Потім змагання "переїхали" до міського будинку культури, участь у них почати брати різні вікові групи. У 2011 році "СпортКлуб МОНАРХ" отримав Всеукраїнське представництво по шиай кемпо і став членом Всеукраїнської федерації карате WKF – відтоді турнір "Золото Монарха" здобув статус Всеукраїнського.

До програми змагань "Золото Монарха" входять два види єдиноборств – карате і шиай кемпо. Спортсмени визначають найкращих в 5 видах: формальні вправи (ката), куміте всестильової організації карате (WKF) і три версії поєдинків повноконтактного виду єдиноборств шиай кемпо.

У турнірі "Золото Монарха" беруть участь спортсмени різних видів єдиноборств, зокрема, карате, кікбоксингу, ушу, кудо, шиай кемпо, рукопашного бою, хортингу, панкратіону тощо. Цікаво, що до турніру долучаться майже всі секції та клуби єдиноборств Сміли. Крім цього, учасниками змагань стануть спортсмени в Києва, Одеси, Донецька, Львова, Полтави, Сум, Кіровограда, Черкас.

Змагання відбуватимуться у різних вікових категоріях, включаючи спортсменів від 6 до 40 років. Прогнозовано, цього року за "Золото Монарха" змагатимуться близько 250 учасників. Загалом організатори змагань планують розіграти 225 комплектів нагород. За результатами виступів складатимуться й загальнокомандні заліки.

Розповідаючи про цьогорічний турнір, Сергій Пітенко відзначив, що у спортзалі школи №7, де проводитимуться змагання, будуть організовані одразу 5 татамі – таку кількість спортивних площадок не мають навіть окремі турніри Всеукраїнського рівня, де спортсмени зустрічаються на 1–2 татамі.

Джерело: Смеляночка


Кто идет Admin
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2019 by Kasseler CMS. All rights reserved.