Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 У Смілі відбувся ХІХ міський фестиваль творчості "Повір у себе"

07.05.2011, Просмотрено: 2166, Категория: События, Комментарии: 0
У Смілі відбувся ХІХ міський фестиваль творчості \\\"Повір у себе\\\"У Смілі відбувся ХІХ міський фестиваль творчості "Повір у себе" для дітей та молоді з особливими потребами. Більшість дітей та молоді з обмеженими фізичними можливостями – це обдаровані талановиті люди, але їм необхідна підтримка у розвитку їх творчих здібностей, стимул творити, надання можливості повірити в себе, у власні сили. Цього року близько ста дітей з особливими потребами віком від 5 до 18 років взяли участь у міському фестивалі.

Програма була цікавою та насиченою. Конкурси проводилися в номінаціях: літературна творчість (вірші, проза), образотворче, декоративно-прикладне, декламаційне та музичне мистецтво. На виставці кожен мав можливість продемонструвати свої творчі доробки, а це і декоративно-ужиткове мистецтво, і вишивка, і в’язання, і образотворче мистецтво та багато інших надзвичайно цікавих, творчих, оригінальних, неповторних робіт, які пронизані світлом, вірою в добро, любов’ю до прекрасного та життя, ці роботи вражають, адже зроблені дітьми та молодими людьми з тяжкими фізичними недугами.

Заради дітей та молоді з особливими потребами свої зусилля об'єднали міський Центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, відділ освіти, будинок дитячої та юнацької творчості, відділ культури, міськздороввіділ, управління соціального захисту населення.

Бажаними гостями, завдяки яким відбувся фестиваль, були смілянські підприємці, благодійники, організації, які від щирого серця надали цінні призи та подарунки усім учасникам свята.

Організатори свята висловлюють щиру подяку : ГО «Фронт змін», Товариство «Аптека Надія», ПП Сергієнко А.Ю. Смілянський завод продтоварів «Медуниця» Фірма «Салон Сніжана», ПТ «Ломбард», БФ «Манасія», ПП Липко В.І., ПП «Дія», ПЦ «Ірена», Товариство «Червоного хреста».

Спеціаліст Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді,
Тетяна Овчарук

smila.ck.uaПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.