Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 У Смілі заборонили роздрібну торгівлю алкогольними та слабоалкогольними напоями

04.09.2011, Просмотрено: 3844, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 2
У Смілі заборонили роздрібну торгівлю алкогольними та слабоалкогольними напоямиПід головуванням міського голови Вадима Решетняка 30 серпня відбулася XII сесія міської ради. В роботі сесії взяли участь депутати Черкаської обласної ради.

УКРАЇНА

Смілянська міська рада Черкаської області

ХІІ сесія

Р І Ш Е Н Н Я

від 30.08.2011 № 12 - 4 /VІ

Про посилення профілактичного

впливу і протидії проявам пияцтва

та алкоголізму серед населення

м.Сміла.


Відповідно до закону України від 19.12.1995р. № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового алкогольних напоїв та тютюнових виробів», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання та продажу пива та слабоалкогольних напоїв», Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 30.07.96 №854 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями», постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.06 №833 “Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення», наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі тютюновими виробами».

З метою впорядкування продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів в торговельній мережі міста та забезпечення прав і законних інтересів громадян щодо дотримання тиші в громадських місцях, охорони громадського порядку,а також посилення профілактичного впливу і протидії проявам пияцтва та алкоголізму серед населення, керуючись

cт.25 sЗакону України «Про місцеве самоврядування» в Україні, міська рада

В И Р І Ш И ЛА :

1.Заборонити роздрібну торгівлю алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом з 22-00 до 7-30 в об’єктах торгівлі та сфери послуг, крім закладів ресторанного господарства м. Сміла.

2. Встановити, що чинність цього рішення поширюється на всіх суб'єктів підприємницької діяльності на території міста Сміла незалежно від форм власності, які пройшли реєстрацію в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольним напоями та тютюновими виробами.

3. Смілянському МРВ УМВС України в Черкаській області забезпечити постійний контроль за дотриманням норм статті 15-3 Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту, етилового коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» та цього рішення в межах своїх повноважень.

4. Відповідальність за організацію виконання рішення покласти на першого заступника міського голови Студанса Ю.І та начальника відділу торгівлі побутового обслуговування, послуг та захисту справ споживачів Алексєєва А.О

5. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря міської ради Литвиненка О.М та на постійну комісію міської ради з питань захисту прав споживачів, торговельного та побутового обслуговування населення.

Міський голова В.В. Решетняк

ПОГОДЖЕНО:

Секретар міської ради ______________ О.М.Литвиненко

Голова профільної комісії ______________ В.В Кріпосний

Перший заступник міського голови ______________ Ю.І. Студанс

Юридичний відділ ______________ С.М. Філатов

Виконавець _______________ А.О .Алексєєв

Роз`яснення до проекту рішення Смілянської міської ради

про посилення профілактичного впливу і протидії проявам пияцтва

та алкоголізму серед населення на території міста Сміла

2. Обґрунтування необхідності прийняття рішення.

• впорядкування обігу алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів серед населення.

• запобігання зростанню алкогольної та тютюнової залежності серед населення, а особливо молоді.

• проведення роз’яснень серед населення, а особливо молоді, про шкідливий вплив споживання алкогольних напоїв та тютюнових виробів на організм людини, а також про переваги здорового способу життя.

• здійснення якісного та своєчасного контролю за реалізацією алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв, пива та тютюнових виробів та запобігання порушенням законодавства у відповідній сфері цивільно-правових відносин.

3. Стан нормативно-правової бази.

Проект рішення розроблено відповідно до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту населення від впливу шуму”, Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання та продажу пива та слабоалкогольних напоїв”, Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”, Закону України “Про рекламу”, постанови Кабінету Міністрів України від 30.07.96 №854 “По затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями”, постанови Кабінету Міністрів України від 15.06.06 №833 “Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення”, наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України “

Опис проблем

1.У Смілянську міську раду надходять звернення мешканців міста про те, що поблизу ,будинків розміщені кіоски та магазини, у яких здійснюється продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів цілодобово.В нічний час біля магазинів та кіосків збираються дуже багато молоді, які придбавши алкогольні напої, розпивають біля магазину або біля будинків які розташовані поруч, та гучними розмовами ,співами, бійками заважають мешканцям будинків відпочивати в нічний час.

Від Смілянського МРВ УМВС надходять листи з проханням врегулювати графіки роботи підприємців, які здійснюють продаж алкогольних напоїв в нічний час. А таких закладів в нашому місті достатньо.

Наприклад;

Кіоск по вул. Свердлова цент міста, маг. Люкс по вул. Репіна та Свердлова. Куточок в р-н Богдана

І це неповний перелік торгівельних закладів, які здійснює продаж алкогольних напоїв в нічний час.

Мета регулювання.

1. Зменшення реалізації підакцизних товарів на прилеглих до закладів охорони здоров`я, культури, навчальних та дошкільних закладів;

2. Зменшення реалізації підакцизних товарів громадянам, яким не виповнилось 18 років;

3. дотримання закладами торгівлі та ресторанного господарства правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.