Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 У Смілянської підприємниці вилучили 4 тони незаконно-виготовленого згущеного молока.

22.02.2011, Просмотрено: 2086, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 1
Смілянська підприємниця тримала підпільний цех з виготовлення згущеного молока.


Днями співробітники податкової міліції ДПА області отримали інформацію про незаконний збут та виготовлення згущеного молока, на території Черкаської області.

43-х річна підприємниця, жителька м. Сміла, в с. Орловець Городищенського району, в одному із приміщень, налагодила процес виробництво вареного згущеного молока під назвою "Іриска". Виробництво було обладнане
установками з переробки молока та засобами для його термічної обробки.

У ході перевірки документації «згущеної-бізнесменки» виявилося, що в неї не має жодного дозволу, необхідного для проведення такого виробництва. Згодом, отримавши інформацію у відповідних державних органах (Черкаській обласній СЕС, Черкасистандартметрології, Держгірпромнагяду, Управління МНС та управління агропромислового розвитку), стало відомо, що даний суб’єкт підприємницької діяльності взагалі не отримував дозволів на початок роботи цеху, без яких виробництво молочних продуктів категорично забороняється.

Співробітниками податкової міліції області виявлено та вилучено обладнання на загальну суму 73 тис. грн. та 4 тони незаконно-виготовленого згущеного молока.

На горе «бізнисменку» чекає кримінальна відповідальність, передбачена ст. 164 КУпАП – «Порушення порядку провадження господарської діяльності».

Джерело: Керівник УПМ ДПА в Черкаській області полковник податкової міліції С.О. Віннік
Теги: ОДПІ
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

avatar
Цитировать

Гость написал(а):

22.02.2011 | ICQ: ---
інформація про виробництво згущеного молока(м"яко кажучи не правдива)шкода що автор користується не перевіреною інформацією

--------------------

Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.