Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 У Смілянському районі закрили дві сільські школи

13.05.2011, Просмотрено: 2478, Категория: События, Комментарии: 0
У Смілянському районі закрили дві сільські школиЯк передає Gazeta.ua, учора на сесії районної ради Смілянського району було закрито дві школи – у селах Самгородок та Миколаївка. Проти цього рішення проголосували лише двоє депутатів Мар'яна Герасименко і Анатолій Терещенко з "Нашої України".

"Коли ми працювали у владі, ми не закривали, а навпаки відкривали школи", - сказала Герасименко.

Вона була головою районної ради з 2006 по 2010 рік. До цього понад рік очолювала районну адміністрацію.

"На сесії я пропонувала зберегти хоча б початкову школу, щоб маленькі діти вчилися у своєму селі. Можна було школу об'єднати з дитсадком. Але мої пропозиції не розглядалися", - додала "нашоукраїнка".

Місяць тому колишня очільниця обласного управління освіти Олена Фещенко на прес-конференції повідомляла про можливе закриття протягом року 60 малокомплектних шкіл на Черкащині. Вона зазначила, що процес закриття шкіл триває у всіх районах області.

Тоді в обласній держадміністрації інформацію не підтвердили.

"Коли затверджували бюджет і побачили, що грошей на утримання не вистачає, то почали вносити пропозиції про закриття тих шкіл, які заповнені наполовину чи третину. Бо зараз дуже дороге утримання дитини в такій школі. Але для того, щоб закрити школу в сільській місцевості, має бути рішення сходки села. Зараз розпочали процес ліквідації 10 шкіл, реорганізації в заклад нижчого ступеня — семи шкіл. Із 2005-го по 2010-й у селах ліквідували 13 шкіл, реорганізували в заклади нижчого ступеня 30", — розповіла заступник начальника обласного відділу освіти Галина Гаврилюк.

У Черкаській області 194 школи вважають малокомплектними. У 12 закладах навчаються менш як 10 учнів, у 15 — немає першокласників, у шести — лише по одному.

Наталія ПИСАРЕВА
Джерело: Gazeta.ua
Теги: школа
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.