Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 "Урожай" податківців в ході операції "Урожай - 2011"

14.10.2011, Просмотрено: 1273, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Урожай податківців в ході операції Урожай - 2011З початку року в результаті проведення 54 фактичних перевірок при здійсненні обстежень сільськогосподарських угідь Смілянського району податківцями виявлено та легалізовано 291 наймана особа, які виконували найрізноманітніші сільськогосподарські роботи.

Постійно проводиться хронометраж обстеження робочого часу у суб’єктів господарської діяльності – юридичних осіб, з початку року проведено 37 таких обстежень. Як приклад, при проведенні хронометражу робочого часу одного СГД встановлено 17 неоформлених найманих працівників, а саме: 3 трактористи, 2 комбайнери, які здійснювали збір ранніх зернових, 5 комірників на прийомі врожаю, 7 механіків, які здійснювали ремонт сільгосптехніки. В результаті легалізовано заробітної плати 26,6 тисяч гривень, до бюджету додатково надійшло 4 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб. І це лише по одному підприємству.

11 сільськогосподарських підприємств виплатили громадянам-власникам земельних паїв, в яких орендують землі, доход в сумі майже 1,9 мільйона гривень, відповідно, перераховано до бюджету платежів по податку з доходів фізичних осіб на суму майже 281 тисячу гривень.

Податкова інспекція регулярно повідомляє мешканців Смілянського регіону в місцевих засобах масової інформації та в мережі Інтернет про результати проведення операції «Урожай-2011».

Податківці закликають всіх громадян, які влаштовуються на роботу, наполягати на офіційному оформленні у суб’єктів господарювання, адже це безпосередньо впливає на отриманні лікарняних, визначення стажу роботи для отримання пенсії та її розміру відповідно.

Не варто соромитися вимагати у роботодавців законного працевлаштування.

Світлана Бойко,
заступник начальника – начальник
управління оподаткування фізичних осіб
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.