Українською     In English
Портал г.Смела » Новости г Смела

В Черкаській області пройшов обласний чемпіонат УМВС України з рукопашного бою.

18.02.2011, Просмотрено: 1965, Категория: События, Комментарии: 0
В Черкаській області пройшов чемпіонаті УМВС України з рукопашного бою.Нещодавно у спортзалі УДАІ УМВС, пройшов обласний чемпіонат УМВС України з рукопашного бою. В змаганнях приймали участь більше 100 співробітників-спортсменів із 30 міськрайвідділів і підрозділів ОВС області. Спортсмени змагалися у наступних вагових категоріях: до 65 кг, 70 кг, 75 кг, 80 кг, 85 кг і понад 85 кілограмів.

Від початку і до кінця змагань точилось гостре суперництво. Щоб здобути перемогу суперники демонстрували всі свої навички та техніку рукопашного бою. У командній першості серед спецпідрозділів право піднятися на найвищу сходинку здобули спортсмени РМОП «Беркут», друге місце посіла команда СБСМ «Грифон» при УМВС, а третє місце вибороли співробітники УДАІ УМВС.

Вітаємо Сергій Кривда (Смілянський МВ) - третє місце у категорії до 65 кілограмів, Артем Чубенко (Смілянський МВ) - перше місце у категорії до 70 кілограмів, Роман Примак (Смілянський МВ) - друге місце у категорії до 85 кілограмів.

Загальна статистика змагань:

У категорії до 65 кілограмів, перше місце зайняв Віталій Форманчук (РМОП «Беркут»), друге місце – Володимир Харенко (СБСМ «Грифон»), третє місце – Сергій Кривда (Смілянський МВ). У категорії до 70 кілограмів першим виявився Артем Чубенко (Смілянський МВ), другим – Сергій Сафронов (СБСМ «Грифон»), третім – Максим Дмитраш (РМОП «Беркут»). У ваговій категорії до 75 кілограмів призові місця посіли: Олександр Семеновський (СБСМ «Грифон»), Сергій Невзоров (РМОП «Беркут»), Владислав Сіренко (УДАІ). У категорій до 80 кг перше місце зайняв Юрій Хоменко (УДАІ), друге – Віталій Фанталін (УБОЗ), третє – Олег Дерев’янко (СБСМ «Грифон»), у категорії до 85 кг першим виявився Олександр Музиченко (УБОЗ), другим - Роман Примак (Смілянський МВ), третім - Олег Недоступ (УДАІ). У найважчій ваговій категорій понад 85 кілограмів призові місця зайняли: Денис Дейнега (УБОЗ), Віталій Діденко (РМОП «Беркут»), та Ігор Головченко (УДАІ).

Переможці нагороджені почесними грамотами, кубками й медалями.