Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 В області триває операція "Первоцвіт - 2011"

24.02.2011, Просмотрено: 8544, Категория: События, Комментарии: 0
В області триває операція "Первоцвіт - 2011"


В період лютого – травня кожного року, відбувається масова несанкціонована торгівля рідкісними видами ранньовесняних, ендемічних, реліктових та занесених до Червоної книги України. Значна частина таких рослин вивозиться для продажу у великі міста України, а також за кордон.

Основними місцями незаконної торгівлі таких рослин є ринки, підземні переходи стихійні ринки, транспортні розвязки, зупинки громадського транспорту, залізничні станції та місця скупчення людей.

З метою попередження та припинення правопорушень, пов’язаних з незаконним збиранням, перевезенням та реалізацією рідкісних рослин, з 10 лютого по 20травня 2011 року, за ініціативи МВС України на всій території України, в тому числі і в Черкаській області проводиться профілактичні заходи під умовною назвою «Первоцвіт - 2011», є перші результати:

21.02.2011 на ринку по вулиці Дзержинського в м. Сміла, інспекторами Смілянської роти ДПС був затриманий 38 річний житель м. Сміла, який здійснював реалізацію ранньоквітучих рослин (пролісків) в кількості 50 шт. Дана особа доставлена до місцевого відділу міліції.

Теги: МВС
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.