Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 В Смілі погіршилась ситуація з ГРВІ.

21.01.2011, Просмотрено: 1491, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
В Смілі погіршилась ситуація з хворими на ГРВІ.Серед інфекційних захворювань, які реєструються в Україні, грип та ГРВІ найбільш поширені. Фахівці МОЗ прогнозують підйом захворюваності в лютому. Про епідемічну ситуацію в Смілі з ГРВІ інформує лікар-епідеміолог Смілянської міської санітарно-епідеміологічної станції.

Серед інфекційних захворювань, які реєструються в Україні, грип та ГРВІ найбільш поширені і в загальній структурі складають понад 90%, більша половина захворілих - діти.

Епідемічна ситуація в Смілі з ГРВІ погіршилась з жовтня 2010 року і на 12.01.2011 року за медичною допомогою звернулось 2 981 особа, з них було госпіталізовано і проліковано 134 особи і виписано 123 особи, в тому числі з грипом і пневмоніями – 34 особи. Серед лабораторно обстежених виявлено 8 випадків вірусу грипу: 1 – грип типу А , 7—грип В. Захворюваність в школах не перевищувала 30%, тому закриття їх не проводилось.

Вакцинацією проти грипу охоплено 522 особи (що становить 47% від підлягаючих). Імунізація проводилась в щеплювальних кабінетах дитячої та міської поліклінік вакцинами «Інфлувак» та «Ваксигрип».

Враховуючи те, що захворюваність в січні нижче порогової, щеплення проти грипу можна продовжити.

Фахівці МОЗ прогнозують підйом захворюваності в лютому. У хворих грипом порушується загальний стан і самопочуття: різко підвищується температура, зявляється сильний головний біль та біль в очах, суглобах, судомить все тіло, м`язи. При грипі дуже небезпечні ускладнення, тож хворого необхідно вкласти в ліжко і викликати лікаря додому. Тому, хто хоче вберегтися від грипу в лютому, необхідно уникати скупчення людей, контактів з хворими: один грипуючий спроможний заразити за день до 20 осіб.

Для хворого треба виділити окремі предмети вжитку, при догляді за ним треба прикривати рот і ніс пов`язкою з марлі. Потрібно частіше провітрювати приміщення і робити вологе прибирання.

У харчуванні повина переважами молочно-рослина їжа з великою кількістю вітамінів. Джерелом вітамінів є овочі, фрукти та вітамінні чаї.

З метою підвищення стійкості організму до грипозної інфекції потрібно вже зараз проводити широке застосування засобів екстреної профілактики, таких як арбідол, амізон, екстракт елеутерококу, ехінацеї. Для захисту слизової оболонки носа змащувати носові ходи оксоліновою маззю.

Пам`ятайте, що грип – хвороба підступна, але її можна попередити. А це в значній мірі залежить від кожного з нас.

Р.М. Маркова, лікар-епідеміолог.
http://smila.ck.ua/Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.