Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 В Смілі пройшла акція "Майбутнє лісу у твоїх руках"

05.04.2011, Просмотрено: 2143, Категория: События, Комментарии: 0
В Смілі пройшла акція \\\"Майбутнє лісу у твоїх руках\\\"Працівники Смілянського лісогосподарського підприємства, на підтримку Всеукраїнської акції "Майбутнє лісу у твоїх руках" провели суботник з посадки лісу, озеленення та благоустрою території Смілянщини.

Основну увагу було зосереджено на посадці деревно-чагарникових культур та впорядкуванні садиб і територій лісництв. Так, під час акції в Смілянському лісгоспі було упорядковано 1,5 га площ лісових масивів, посаджено 200 дерев.

За словами начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Юрія Кошина, такі акції проводитимуться на території всіх лісгоспів Черкащини. Їх проведення заплановано на 2, 9 та 16 квітня.

Крім того, в рамках акції на базі Мліївського лісництва, підпорядкованого Смілянському лісгоспу, 7-8 квітня пройдуть роботи по створенню скверу, відкриття якого буде приурочене 50-річчю з дня першого польоту людини в космос. А на території Будянського лісництва відбудеться масштабна акція з посадки лісу за участі представників шкільного лісництва та громадськості.

На думку Ю.А. Кошина, дуже важливо, аби подібні акції проходили з широким залученням учнівської та студентської молоді, представників громадськості, адже проблема відновлення та збереження лісових ресурсів є актуальною для всього суспільства, а не лише лісогосподарської галузі. Підтримати ініціативу лісівників запросили і керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

ДП \\"Смілянський лісгосп\\"<br />
Смілянське лісництво 2011р.ДП \\"Смілянський лісгосп\\"<br />
Смілянське лісництво 2011р.ДП \\"Смілянський лісгосп\\"<br />
Смілянське лісництво 2011р.ДП \\"Смілянський лісгосп\\"<br />
Смілянське лісництво 2011р.mini-6.jpgПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.