Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 В Смілі виявлено більше 20 фактів продажу несертифікованої піротехніки.

30.12.2010, Просмотрено: 1224, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
В Смілі виявлено більше 20 фактів продажу несертифікованої піротехніки.


У рамках підготовки до новорічних свят тривають перевірки об’єктів торгівлі, які здійснюють продаж піротехнічних виробів.

Працівниками МВС України в м. Сміла перевірено понад 30 торговельних закладів (кіоски, ринки), що реалізують населенню піротехнічну продукцію.

Під час цих перевірок було встановлено 25 фактів продажу піротехнічних засобів без відповідних документів, вилучено близько 800 штук салютних установок та петард.

За результатами відпрацювання 15 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення правил торгівлі піротехнічними виробами.

Особливу стурбованість у міліціонерів викликає безвідповідальне ставлення окремих громадян до правил безпеки при поводженні з піротехнічною продукцією.
Правоохоронці ще раз закликають громадян уважно ставитися до дотримання правил безпеки при користуванні піротехнічними виробами, а реалізаторів світло-шумової продукції – відповідально здійснювати її продаж та зберігання.
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.