Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 В свята не потрібно забувати про пильність, аби не стати жертвами злодіїв.

28.12.2010, Просмотрено: 1909, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
Напередодні та під час новорічних свят

Напередодні та під час новорічних свят, коли душу переповнює відчуття радості і навіть дорослі готові повірити в казку, люди не рідко забувають про обережність та пильність. Не рідко саме в святкові дні громадяни стають жертвами злодіїв, і часто - через власну довірливість.

Святковий настрій сприяє більш невимушеному спілкуванню, легшому зав'язуванню розмов із незнайомими людьми. Саме таку святкову особливість більш простого налагодження контактів між співрозмовниками можуть використати зловмисники. Трапляється, що «випадкове» знайомство «близьких душ» закінчується спільним застіллям чи й запрошенням в гості практично незнайомої людини. Як наслідок такої безпечності – гостинні господарі недораховуються майна чи грошей, а то й загалом залишаються обібраними, як липка.

Не варто забувати про те, що на час від‘їзду господарів у святкові та вихідні дні, їхні квартири стають об'єктами злочинних посягань. Тож подбайте, аби на час Вашої відсутності, оселя не залишалася без нагляду: попросіть попильнувати сусідів чи знайомих. Не розповідайте без потреби малознайомим людям про очікувану подорож, не залишайте вдома цінності та гроші.

Й будучи вдома, не відкривайте двері незнайомцям, добре подумайте, перш ніж впустити колядників чи щедрівників, не залишайте їх самих в помешканні навіть на нетривалий час. Адже народні звичаї можуть знову таки використати зловмисники, зробивши «розвідку» до Вашої оселі, аби дізнатися наскільки заможні і довірливі господарі і чи можна там буде згодом чимось поживитися, коли хазяїв не буде вдома.

Необхідно критично ставитися і до «раптового» приходу Діда Мороза
зі Снігуронькою чи інших казкових персонажів, які є символом Нового року, особливо якщо ви не замовляли привітання. Такі методи теж можуть використовувати вже згадані зловмисники- «розвідники».

Однак, навіть якщо казка завітала до вашої оселі за запрошенням, відкривати навстіж двері першому-ліпшому гостеві все ж не слід. З міркувань власної безпеки необхідно впевнитися, що яскраво вдягнені персонажі прибули саме до вас, є співробітниками тієї фірми, де ви замовляли послугу. Для цього потрібно зв’язатися із контактною особою підприємства та уточнити персональні дані працівника, який направлений за вашою адресою. Не потрібно соромитися перевірити документи, що засвідчують особу прибулих.

Пам’ятайте, що елементарна увага та пильність не дадуть зіпсувати чарівні зимові свята і можуть допомогти уникнути квартирної крадіжки або пограбування. А в разі виникнення будь-яких підозр – відразу звертайтеся до найближчого відділку міліції.

Здавна відомо, що надмірна довірливість жертви – то найбільший союзник злодія. Тож будьте обачними: не дайте себе скривдити через власну щирість та доброзичливість.ДЗГ МВС України
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.