Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Важливо: Інформація для автовласників

06.04.2011, Просмотрено: 3017, Категория: События, Комментарии: 2
Важливо: Інформація для автовласниківВідповідно до вимог п. 23 постанови Кабінету Міністрів України від 9 липня 2008 року № 606 «Про затвердження Порядку проведення державного технічного огляду колісних транспортних засобів» з 15 січня 2011 року розпочинається проведення Державного технічного огляду транспортних засобів.

Техогляд транспортних засобів незалежно від форм власності проводиться з такою періодичністю:

Два рази на рік – транспортні засоби, призначені для перевезення пасажирів з кількістю місць для сидіння більш як дев’яти з місцем водія включно та спеціалізовані засоби для перевезення небезпечних вантажів;

Один раз на рік – транспортні засоби, призначені для перевезення вантажів з максимально дозволеною масою понад 3,5 тонни, а також спеціальні та спеціалізовані засоби, зокрема автокрани, таксі, автомобілі швидкої медичної допомоги;

Один раз на два роки – транспортні засоби призначені для перевезення пасажирів з кількістю місць для сидіння не більш як дев’ять з місцем водія включно та для перевезення вантажів з максимальною дозволеною масою до 3,5 тонн, а також мотоцикли та інші механічні транспортні засоби.

У зв’язку з тимчасовим припиненням постачання підрозділам Державтоінспекції бланків талонів технічного огляду та з метою уникнення непорозумінь під час проведення техогляду та нагляду за дорожнім рухом, у разі відсутності на транспортному засобі талона про проходження державного технічного огляду та за наявності квитанції про сплату послуг ДАІ за проведення техогляду з відмітками про те, що "ДТО проведено. Талон не видавався дійсний до 01.04.2011 або до 01.05.2011" до водіїв таких автомобілів заходи адміністративного впливу вживатись не будуть.

Після відновлення постачання бланкової продукції підрозділами ДАІ видача талонів фізичним та юридичним особам, які пройшли техогляд, але не отримали талони, здійснюватиметься у позачерговому порядку з обов’язковим вилученням копії квитанції з проставленими відмітками ДАІ.

Теги: ДАІ
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2021 by Kasseler CMS. All rights reserved.