Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Від необережності юного нащадка пожежою було знищено будинок

10.05.2011, Просмотрено: 1918, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
Від необережності юного нащадка пожежою було знищено будинокПожежа сталася в селі Мала Смілянка. Поки мати з бабою перебували на роботі, семирічний хлопчик разом з батьком поралися по господарству. Коли сталося лихо, чоловік знаходився на городі, та займався посадкою картоплі.

Хлопець граючись на одинці біля будинку знайшов сірники та пішов з ними до сараю. Розкидаючи їх в різні сторони онук не замітив, як загорілася солома і вогонь за лічені секунди розповсюдився на покрівлю та перекриття надвірної споруди.

Сусідка в цей час знаходилася поруч і побачила, що з сараю повалили клуби диму, а з відтіля вилетів хлопчина. Останній був дуже наляканий.

Рятувальники які прибули на місце виклику протягом години боролися з вогнем, який вже перекинувся на житловий будинок. Тільки завдяки оперативній майстерності та вчасному повідомленню, вогонь вдалося швидко ліквідувати.
Від необережності юного нащадка пожежою було знищено покрівлю та перекриття надвірної споруди, 200 кг соломи та пошкоджено покрівлю поруч розташованого будинку на площі 5 м. кв.

Від необережності юного нащадка пожежою було знищено будинок Від необережності юного нащадка пожежою було знищено будинок
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.