Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Відділом податкової міліції припинено діяльність незаконного пункту прийому металобрухту

19.07.2011, Просмотрено: 1419, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
Співробітниками відділу податкової міліції припинено діяльність незаконного пункту прийому металобрухтуСпівробітниками відділу податкової міліції Смілянської ОДПІ при відпрацюванні території міста було виявлено незаконний пункт прийому металобрухту розташований на території одного із колективних сільськогосподарських підприємств.

В ході перевірки виявилось, що нелегальний пункт організував 37-річний місцевий житель, який з метою отримання особистого прибутку на початку 2010 року орендував частину території в КСП та зайнявся скупівлею брухту чорного металу у населення за ціною 2,50 гривень за 1 кілограм. Проте, документів які б давали право на здійснення такого виду документів у чоловіка не виявилось, а свідоцтво про регістрацію його як платника податків скасовано ще у 2010 році у зв’язку із неподанням податкової звітності. Недійсним виявився і договір про оренду території у КСП, термін дії якого закінчився у минулому році.

Оглянувши територію приймального пункту податківці виявили та вилучили близько 80 тонн брухту чорного металу на загальну суму 200 тисяч гривень.

Проводиться перевірка.

Чоловіка чекає відповідальність передбачена ст. 213 КК України «Порушення порядку здійснення операцій з металобрухтом», яка карається штрафом від ста до п’ятисот неоподаткованих мінімумів громадян або громадськими роботами від ста до двохсот годин.
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.