Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Відтепер податкові послуги платники Шполянщини будуть отримувати у Центрі обслуговування платників

01.06.2012, Просмотрено: 5666, Категория: События, Комментарии: 0
В п’ятницю, 25 травня, у Шполянському відділенні Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції відкрито Центр обслуговування платників податків, який надаватиме якісно нові адміністративні послуги суб’єктам господарювання. Основна мета створення Центру – реалізація одного зі стратегічних напрямків Державної податкової служби: перетворення її з фіскального органу на сервісну службу.

uploads/news/740/image008.jpg


На відкритті Центру були присутні начальник Смілянської ОДПІ Максим Криштопа, заступник начальника Смілянської ОДПІ Антон Царюк, начальник Шполянського відділення Смілянської ОДПІ Костянтин Синьогуб, голова Шполянської районної державної адміністрації Сергій Струк, заступник голови районної державної адміністрації Віктор Чайка, голова спілки підприємців Шполянського району Павло Мальчик, представники засобів масової інформації.

uploads/news/740/image006.jpg


В вітальному слові начальника Смілянської ОДПІ Максима Криштопи було відзначено, що відкриття Центру обслуговування платників податків на сьогоднішній день є приємною подією як для платників податків, так і для працівників податкової інспекції, дав високу оцінку події, яка відбулася, адже в місті відкрито Центр європейського зразка, де платники податків зможуть отримати послуги в якісно нових комфортних умовах, зекономити час та отримати консультації. Побажав колективу податкової плідної роботи та виконання всіх завдань, поставлених перед податковою службою.

uploads/news/740/image004.jpg


Зі словами привітання до присутніх звернувся також Костянтин Синьогуб, який наголосив, що на сьогоднішній день пріоритетним напрямком діяльності ДПС є покращення рівня обслуговування платників податків. І саме відкриття Центру обслуговування платників податків спрямоване на те, щоб покращити рівень обслуговування, забезпечити комфортні умови платникам податків при поданні звітності, отриманні довідок та дозвільних документів, чи отриманні консультаційних послуг. І все це в одному місці, не стоячи в чергах під кабінетами. Для цього в Центрі працюватимуть окремі зали, які мають функціонувати злагоджено для максимального вирішення питань платників податків при відвідуванні податкової. Костянтин Синьогуб висловив подяку голові Шполянської районної державної адміністрації Сергію Струку за допомогу в будівництві та облаштуванні Центру. В свою чергу, Сергій Струк подякував податковій службі за вагомий внесок в наповненні бюджету, висловив сподівання, що взаєморозуміння та співпраця будуть розвиватися і надалі.

uploads/news/740/image002.jpg


Сектор взаємодії із засобами масової
інформації та громадськістю
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2021 by Kasseler CMS. All rights reserved.