Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Вихованці Смілянського дитячого будинку-інтернату отримали подарунки

03.06.2011, Просмотрено: 2647, Категория: Общество, Комментарии: 0
Вихованці Смілянського дитячого будинку-інтернату отримали подарунки1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, цей виховний заклад відвідав голова ДПА в Черкаській області Хукаленко Петро Трохимович, керівник Смілянської ОДПІ Криштопа Максим Валерійович, голова постійної комісії з питань праці та соціального захисту населення Наталія Горбенко та заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Тимошенка.

Від урядовців заклад отримав чимало подарунків: літній майданчик, музичний центр-караоке, спортивний інвентар (футбольні та волейбольні м'ячі) та багато солодощів.

На знак подяки, від вихованців інтернату та викладачів, гості переглянули невеликий концерт.

КоцертСмілянський будинок-інтернат концерт


Після концерту Наталія Горбенко та Юрій Тимошенко оглянули всі навчальні класи, спальні, ігрові та навіть душові і туалетні кімнати Смілянського дитячого будинку-інтернату. Директор закладу Анатолій Богдан розповів про потреби та проблеми інтернату. Але водночас отримав чимало зауважень від Наталії Горбенко та Юрія Тимошенко. Особливо прискіпливо вони вивчили питання залучення вихованців закладу до так званої трудотерапії.
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.