Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Виховання майбутніх платників податків - одне з завдань податкової служби

03.06.2011, Просмотрено: 2364, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Виховання майбутніх платників податків - одне з завдань податкової службиВ квітні 2011 року в Смілянській ОДПІ відбувся перший етап Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Податки очима дітей - 2011". Цей конкурс започаткований понад 10 років тому і дав можливість по - новому підійти до такої важливої теми, як патріотичне виховання громадян, майбутніх платників податків. У ньому поєдналися і тісно переплилися здавалося би непоєднувані речі - податки і творчість.

Саме такі творчі діти Смілянщини приймали участь у конкурсі, за підсумками якого переможців нагороджено дипломи Державної податкової адміністрації в Черкаській області. Урочисте нагодження відбулося на святі останнього дзвоника у ЗОШ №1, №4 та №7. Дипломи вручив начальник відділу масово – роз'яснювальної роботи та звернень громадян Жук В.М.

Другий етап Всеукраїнського конкурсу "Податки очима дітей - 2011" відбувся в ДПА в Черкаській області 26 травня 2011 року. Серед переможців були і діти м.Сміли: Тищенко Вікторія (ІІ місце за напрямом "Літературні твори"), Чепурна Анастасія (додаткова відзнака) та Шаповал Аліна (І місце за напрямом – "Твори декоративно – прикладного мистецтва"). Всіх переможців нагороджено цінними призами, а робота Шаповал Аліни направлена для участі у третьому (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Податки очима дітей - 2011".
Смілянська ОДПІ бажає творчих успіхів талановитій молоді, та запрошує всіх прийняти участь в конкурсі "Податки очима дітей – 2012"!

Відділ масово-роз'яснювальної роботи
та звернень громадян
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.