Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Виявлено та знешкоджено небезпечні знахідки часів Великої Вітчизняної війни

25.03.2011, Просмотрено: 2287, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
Виявлено та знешкоджено небезпечні знахідки часів Великої Вітчизняної війниКожного року навесні працівники МНС попереджають, якщо Вам трапилось знайти небезпечні знахідки: бомби, снаряди, міни, гранати, патрони тощо, негайно повідомити по номеру 101.

Нещодавно, біля фермерського господарства "Степок" сторож цього господарства під час обходу території виявив на узбіччі вибухонебезпечний предмет. Про цю знахідку він повідомив місцевим рятувальникам, які по прибуттю на місце встановили, що це граната РГД-33 часів Великої Вітчизняної війни.

Піротехнічна групою аварійно-рятувального загону спеціального призначення було вилучено небезпечні знахідки та знищено їх на спеціальному полігоні.

Загалом, із початку року було виявлено та знищено 33 боєприпаси часів Великої Вітчизняної війни: 26 артилерійських снарядів, 1 гранату, 5 мінометних та 1 протитанкову міни.

Пам'ятка:

Якщо Вам трапилось знайти вибухонебезпечні предмети (авіаційні бомби, снаряди, міни, гранати, патрони, тощо або незнайомі предмети) необхідно позначити місце знаходження вибухонебезпечного предмета, встановити добре видимий орієнтир, огородити його, вивісити прапорці червоного кольору, якщо є можливість - виставити охорону. Про небезпечну знахідку необхідно негайно повідомити в управління (відділ) з надзвичайних ситуацій або міліцію чи поряд розташовану військову частину. Особливо запам'ятайте, що ні в якому разі не можна брати вибухонебезпечний предмет в руки, переносити з місця на місце, кидати, класти у вогонь тощо.
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.