Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Вирок за злочин

25.11.2011, Просмотрено: 2347, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
Вирок за злочинРішенням Смілянського міськрайонного суду Черкаської області призначено покарання терміном 2 роки та 2 місяці позбавлення волі 41-річному непрацюючому Михайлу, мешканцю с. Мельниківка Смілянського району, обвинуваченому у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 263 (носіння, виготовлення, ремонт або збут холодної зброї без передбаченого законом дозволу) КК України.

В травні цього року Михайло близько 3 годин 35 хвилин ночі, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, був затриманий працівниками лінійного відділу міліції на території вантажного парку ст. ім. Т.Шевченка. Під час особистого огляду у нього було виявлено та вилучено мисливський ніж, який згідно висновку експерта є холодною зброєю колючо-ріжучої дії. Затриманий пояснив, що даний ніж він знайшов та носив при собі для самозахисту, усвідомлюючи, що за це може бути притягнутим до кримінальної відповідальності. В листопаді минулого року Михайло був засуджений терміном на 2 роки позбавлення волі за скоєння злочину передбаченого ч. 1 ст. 263 (носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї без передбаченого законом дозволу) КК України та був звільнений від відбування покарання з однорічним випробувальним терміном.

Призначаючи покарання, суд врахував тяжкість вчиненого злочину, а також те, що Михайло раніше притягувався до кримінальної відповідальності, вчинив злочин у період випробувального терміну, що свідчить про небажання його стати на шлях виправлення та перевиховання.

Олена Тішина, помічник начальника
ЛВ на ст. ім. Т.Шевченка
по зв’язкам з громадськістю майор міліції
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2021 by Kasseler CMS. All rights reserved.