Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Водоканал «порадував» новими тарифами

28.11.2016, Просмотрено: 1383, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
З 4 листопада цього року в Смілі зросли тарифи на воду. Відтепер сміляни платитимуть за постачання кубометру води 11 гривень 64 копійки, а за водовідведення – 10 гривень 41 копійка. Усього тариф складає за куб води – 22 гривні 05 копійок. Попередній тариф становив 17 гривень 49 копійок – за водопостачання 9 гривень 28 копійок і за водовідведення 8 гривень 21 копійку.

Водоканал «порадував» новими тарифами


Отож, всі свої проблеми КП «ВодГео» фактично переклало на плечі жителів Сміли. Ті платитимуть за куб води значно більше – а це значить, що водоканалу тепер вистачить коштів і на зарплати двом із половиною сотням працівників, і на податки, і на електроенергію.

А якщо не вистачить, то директор підприємства знову повезе до Києва розрахунки на новий тариф. І Національна комісія з питань регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг їх затвердить.

А керманич Сміли Віктор Федоренко знову хвалитиме «молодого й перспективного» керівника водоканалу.

До речі, у багатьох смілян із цього приводу виникло просте запитання – а чи не пробувало керівництво КП «ВодГео» запроваджувати сучасні технології у виробництво, щоб знизити собівартість кубометра води?

Вадим НІКІТІН
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2019 by Kasseler CMS. All rights reserved.