Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Волонтери у місті Сміла готуються до благодійної акції "Серце до серця"

02.04.2013, Просмотрено: 2486, Категория: События, Комментарии: 0
29 березня у Смілі відбулося засідання круглого столу міських учасників Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця".

Зібрання присвячувалося підбиттям підсумків минулорічної акції та підготовці до проведення чергової VIIІ Всеукраїнської благодійної акції "Серце до серця" у Смілі.

uploads/news/784/blagochinnіst.jpg
За матеріалами офіційного прес–релізу, смілянські волонтери беруть участь в акції "Серце до серця" шість років поспіль. За цей час вони зібрали понад 30 тисяч гривень. Минулого року до проведення акції були залучені понад 50 смілянських волонтерів з числа членів молодіжних громадських організацій, учнів загальноосвітніх, студентів професійно–технічних навчальних закладів, працівників освіти, медицини. Спільними зусиллями вони зібрали понад 12 тисяч гривень для допомоги дітям, які хворі на цукровий діабет.

За підсумками проведення Всеукраїнської благодійної акції у 2012 році Сміла посіла І місце по Черкаській області з організації та збору коштів під час акції. Крім цього, І місце по Черкаській області посіла смілянка Марина Забуранна, зібравши 2548 гривень. Всеукраїнський благодійний фонд "Серце до серця" відзначив її безкоштовною поїздкою до країн Європи. Загалом волонтери Черкаської області зібрали понад 68 тисяч гривень, яких вистачило на закупівлю 3–х інсулінових помп.

Цьогорічна VIIІ Всеукраїнська благодійна акція "Серце до серця" проводитиметься у Смілі з 7 по 28 квітня. Зібрані кошти будуть витрачені на допомогу дітям з вадами слуху. У рамках акції на вулицях міста працюватимуть волонтери. Усім, хто кидатиме гроші до спеціальних скриньок, вони наклеюватимуть символічні наклейки–сердечка. Крім цього, акція проводитиметься в приміщеннях усіх загальноосвітніх, професійно–технічних навчальних закладах міста, де будуть також встановлені відповідні скриньки.

У ході засідання круглого столу 31 волонтер заповнив анкету волонтера–учасника акції і виявили бажання збирати кошти для дітей з вадами слуху. У Смілянському міському Центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відзначають, що акція "Серце до серця" – це не просто збір коштів, вона має на меті створити зв'язок між молодими людьми з усієї України. Патріотизм, співчуття, безкорисливість, взаємодопомога та взаємна підтримка – це основні якості, які здобуває молодь, беручи участь у цій акції.
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2019 by Kasseler CMS. All rights reserved.