Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 З нового року армію безробітних поповнять більше 400 смілянських залізничників

19.10.2011, Просмотрено: 2397, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
З нового року армію безробітних поповнять більше 400 смілянських залізничниківЗалізнична станція імені Тараса Шевченка недалеко від Черкас піддалася несподіваного «удару» з боку керівництва Одеської залізниці. Чиновники вирішили позбавити цю велику станцію статусу вузловий, перетворивши її на звичайний транзитний вокзал.

З 1 січня нового року тут вже не будуть формувати цілий ряд поїздів, що спричинить за собою масове звільнення її працівників. Про цей несподіваний для них рішення повідомив начальник пасажирської служби Одеської залізниці Юрій Тягнирядно.

«За минулий рік по станції Шевченка ми мали 17,6 мільйонів гривень збитку. За перше півріччя цього року сума збитків зросла до 9,8 мільйона гривень. На жаль, держава не компенсує наші втрати.Тому іншого виходу з ситуації, що склалася, окрім як скоротити кількість потягів, у нас немає », - заявив він на недавній зустрічі з залізничниками.

Чиновник намагався заспокоїти майбутніх безробітних, пообіцявши, що Одеська залізниця працевлаштує всіх скорочених працівників станції.Але люди вже не вірять словам.

«Поїзди, що ми формували, користуються великою популярністю. Їх завантаженість досягає 104 відсотків. За ліквідацією поїздів буде масове звільнення працівників.Ці дії керівництва Одеської залізниці можуть призвести до того, що скоро виїхати з Черкаської області стане проблематично », - переконана голова профкому вільної профспілки залізничників Україні на станції Шевченко Галина Мигаль.

На жаль, зустріч губернатора Черкаської області Сергія Тулуба з начальником Одеської залізниці Микола Луханін закінчилася нічим. Керівник області також збирається зустрітися з керівником «Укрзалізниці» Володимиром Козаком та міністром транспорту України.

Источник: Анатолий Котов, журналист, для «PROXIMAИнформ»
ФОТО: Вокзал
Теги: вокзал
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.