Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 З ремонтом доріг на цей рік завершено

07.11.2016, Просмотрено: 1403, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Добігає кінця календарний рік і разом з тим завершується період ремонту доріг. Заступник начальника управління ЖКГ Смілянської міської ради Віктор Волошин, розповів інтернет-виданню "Дзвін", що відремонтували 90% доріг із тих, що запланували ремонтувати.

З ремонтом доріг на цей рік завершено


"Планували капітально відремонтувати 6 вулиць. Роботи виконали на Богдана Хмельницького, Соборній, Мазура та Івана Мазепи. Зараз вирішується питання стосовно вулиці Кармелюка. Підрядник ремонтувати її відмовився, пояснивши, що у системі «Prozorro» дуже знизили вартість робіт – на 180- 190 тисяч гривень, це для нього збитково і невигідно.

Просив збільшили суму фінансування на 50-60, а то й 100 тисяч гривень, але після укладання договору це неможливо. Дана вулиця повторно виставлена в систему «Prozorro» для проведення аукціону. Що стосується поточного ремонту, то 195 тисяч гривень, виділені на ремонт однієї вулиці, розділили на ямковий ремонт трьох – Гречківської, Юрової і Остапа Вишні.

На ті кошти, що залишились, буде завершено роботи на вулицях Одеській та Севастопольській, там працює «ЗЕТ компані Сміла». Зима близько, розпочинати капітальний ремонт, напевно, вже недоцільно. З урахуванням усіх необхідних процедур ми просто не встигнемо. Тому, швидше за все, з ремонтом доріг на цей рік завершено."
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2019 by Kasseler CMS. All rights reserved.