Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 За кожне життя разом.

02.12.2010, Просмотрено: 1721, Категория: Культура, Комментарии: 0
1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом.1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом. У цьому році він проходить під гаслом «За кожне життя разом». ВІЛ-інфекція існує поряд з нами вже понад 25 років.

За темпами поширення ВІЛ - Україна займає 1 місце в Європі.
За темпами поширення ВІЛ - Черкаська обл. займає 1 місце в Україні.

Цього дня в міських та обласних поліклініках пройшли заходи, щодо про інформування населення про небезпеку 20 століття.

За даними Українського центру профілактики і боротьби зі Снідом МОЗ України станом на 01.10.2010 року в нашій країні офіційно зареєстровано 176370 випадків ВІЛ-інфекції серед громадян України, в тому числі 35161 випадок захворювання на СНІД та 20050 випадків смерті від захворювань, зумовлених СНІД-ом. За 6 місяців 2010 зареєстровано зростання кількості випадків ВІЛ СНІД-у у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. По рівню захворюваності Черкащина займає 17 рейтингове місце в державі. Офіційно зареєстровано 3882 випадки ВІЛ-інфекції серед громадян області(серед яких 630 дітей), у тому числі 928 випадків захворювань на СНІД(серед яких 27 дітей), та 499 випадків смерті від захворювань, зумовлених Снідом (серед яких 13 дітей). По місту Смілі офіційно зареєстровано 124 особи (22 - тільки за 9 місяців цього року). Епідемія ВІЛ Сніду продовжується. Щоденно реєструється 57 випадків ВІЛ, збільшується кількість дітей, народжених ВІЛ-інфікованими жінками.

Бережіть себе!Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.