Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 За крадіжку трьох велосипедів - три з половиною роки позбавлення волі

09.12.2011, Просмотрено: 1238, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
До чергової частин Смілянського міськвідділу міліції почали звертатися жителі міста з заявами про крадіжки велосипедів. Лише за два тижні зловмисник встиг викрасти три велосипеди. Характер та місце скоєння злочину наштовхувало правоохоронців на думку, що крадіжки скоює одна й та сама особа, яка в минулому вже мала проблеми з Законом, адже крадіжки відбувалися посеред білого дня в одному й тому самому районі міста.

Працівники міліції розпочали заходи по розшуку невідомого крадія. Правоохоронці розуміли, що зловмисник буде намагатись якнайшвидше продати викрадені речі, та отримати жадані гроші. Найперше місце де б злодій міг знайти покупця на свій товар – це місцевий ринок. Саме там, за більш дешевшу ціну, можна будь що придбати чи продати. І правоохоронці не помилились, відпрацьовуючи місцевий ринок, працівники міліції побачили на вітрині у одного з торговців велосипед, який за описами повністю співпадав з викраденим. Поговоривши з продавцем правоохоронці довідались, що дійсно, цей велосипед йому продав один малознайомий чоловік, який проживає неподалік від нього, який сказав, що велосипед належить йому, а продає його тільки тому, що вкрай потрібні гроші. Отримавши адресу проживання та опис зловмисника, правоохоронці завітали до нього «в гості». Коли міліціонери розповіли останньому, що їм усе відомо – чоловік не став відпиратися та у всьому повністю зізнався. Як виявилось, затриманий був частим гостем у місцевому райвідділі міліції, за плечима вже мав кілька судимостей. Останнього разу, після звільнення з місць позбавлення волі, чоловік вирішив стати на шлях виправлення, але наркотична залежність та брак коштів знову стали вагомим аргументом до вчинення злочину. Так, прогулюючись містом, чолові помітив, що на місцевому стадіоні хлопці грають у футбол, а поблизу поля лежить декілька велосипедів. План крадіжки виник у голові крадія миттєво - декілька хвилин і зловмисник віддалявся від футбольного поля на новенькому велосипеді в напрямку місцевого базару. Вже там продав велосипед малознайомій жінці, але «зароблені» гроші швидко скінчились. Тож за першою крадіжкою слідувала друга, потім третя. Невідомо як довго зловмисник міг би займатися своїм незаконним промислом, якби правоохоронці вчасно не зупинили злодюжку.

Під час досудового слідства затриманий всіляко сприяв розслідуванню справи, каявся у скоєному, виправдовувався нестачею коштів, але вердикт суду був непохитний – враховуючи кримінальне минуле фігуранта справи та крадіжку трьох велосипедів, суд присудив зловмиснику три з половиною роки позбавлення волі. Тож можливо цього разу чоловік усе добре обдумає та вирішить, що для нього важливіше - легка нажива та подальше ув’язання, чи нормальне людське існування на свободі зі звичайною роботою та середнім статком.

СЗГ УМВС України в Черкаській області
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.