Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 За три місяці роботи Смілянської ОДПІ, до бюджету надійшло 31,8 мільйонів гривень податків

06.05.2011, Просмотрено: 1271, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Смілянська ОДПІ - Підсумки першого кварталу підведеноЧетвертий місяць податківці та платники податків працюють у правовому полі Податкового кодексу України. Адаптація до нових податкових умов проходить активно та відповідально.

Смілянською об’єднаною державною податковою інспекцією підведено підсумки такої роботи за перший квартал щодо податкових надходжень платежів до бюджету.

Так, за 3 місяці цього року до бюджету надійшло майже 31,8 мільйонів гривень податків, зборів (обов’язкових платежів), які контролюються податковою інспекцією, у тому числі до державного бюджету – майже 7,6 млн.грн., до місцевих бюджетів – майже 24,3 млн. гривень.

Якщо порівнювати надходження до бюджету з відповідним періодом 2010 року, то варто зазначити, що податковою інспекцією досягнуто зростання доходів зведеного бюджету на 12,2 відсотки, в тому числі державного – на 4,5 відсотки, місцевих бюджетів – на 14,9 відсотка.

Розрахункову базу за доходами зведеного бюджету виконано на 104,3 відсотки. Додатково надійшло до бюджету більше 1,3 мільйона гривень.

Загальний фонд Державного бюджету наповнено на 4,7 відс., або на 334,8 тис.грн. більше, ніж за відповідний період 2010 року. Розрахункову базу виконано на 100,1 відс., додатково надійшло 3,7 тис.гривень.

Із 28 джерел надходжень платежів до державного та місцевого бюджетів планові завдання не виконано лише по декількох джерелах.

У розрізі податків порівняно з відповідним періодом 2010 року забезпечено приріст надходжень з податку на прибуток підприємств більше як на 30 відсотків, тобто додатково надійшло до бюджету 780 тисяч гривень.

Платникам податку на додану вартість відшкодовано з бюджету майже 3,7 тисяч гривень, що у 5 разів більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.
До місцевих бюджетів надійшло платежів майже на 15 відсотків більше, ніж у відповідному періоді 2010 року. Розрахункову базу виконано на 106,3 відсотки.

Зважаючи на особливі адаптаційні умови Податкового кодексу переважна частина платників податків відповідально відноситься до своїх обов’язків щодо наповнення державної скарбниці. Такі платники податків тісно співпрацюють з податківцями. Адже відсутність боргів перед державою, перш за все, характеризує їх як надійних партнерів по бізнесу. Працювати у правовому полі набагато вигідніше – пересвідчуються дисципліновані платники податків.

Податківці в свою чергу є представниками держави, які зобов’язані проконтролювати та забезпечити своєчасність сплати платежів до бюджету. Оскільки асигнування державних витрат не може відбуватися без відповідних надходжень.

Відділ масово-роз’яснювальної
роботи та звернень громадян
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.