Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Засідання колегії райдержадміністрації

30.11.2010, Просмотрено: 1791, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
25 листопада голова Смілянської райдержадміністрації Сергій Зайцев провів засідання колегії райдержадміністрації.

У засіданні колегії взяли участь голова Смілянської районної ради О.Косенко, керівники структурних підрозділів адміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, установ, служб району, сільські голови, представники засобів масової інформації.

У ході засідання розглянуто питання стану дотримання фінансово-бюджетної дисципліни у районі, збереження та використання державного майна, з яким присутніх ознайомив начальник відділу інспектування органів державної влади контрольно-ревізійного управління в Черкаській області В’ячеслав Коніков.

Крім того, підведено підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2010 року, обговорено питання готовності дорожніх служб району до зимового періоду 2010-2011 років.

Про стан роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації за 9 місяців 2010 року, доповіла начальник відділу юридичного забезпечення, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації.
За інформацією відділу внутрішньої політики
Смілянської райдержадміністрації
Погода, Новости, загрузка...

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.