Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Затримана банда, яка спеціалізувалася по виготовленню наркотиків.

23.12.2010, Просмотрено: 2522, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
Працівники управління боротьби з організованою злочинністю УМВС України в Черкаській області припинили діяльність злочинної групи, що спеціалізувалася на виготовленні та збуті наркотичних речовин.

Як повідомив директор Департаменту зв’язків із громадськістю МВС України Дмитро Андреєв, до складу злочинної групи входило 6 осіб, серед яких 3 жінки, наймолодшому затриманому – 25 років, найстаршому - 47. Керував злочинною організацією раніше судимий місцевий житель.

Правоохоронці встановили, що на початку 2010 року у Смілі затриманими було організовано лабораторію з виготовлення наркотичного засобу «первітин». Під час проведення кількох оперативних комбінацій міліціонери з’ясовували шляхи надходження сировини, а також виявляли канали збуту наркотиків. Виявилось, що сировину для виготовлення наркотику (медичні препарати, допущені до легального обігу) зловмисники закуповували у кількох аптеках на території області за підробленими рецептами і шляхом проведення хімічних реакцій виготовляли первітин. Наркотичні речовини збували в кількох регіонах Черкащини.

Під час затримання у зловмисників було вилучено обладнання для нарколабораторії, компоненти та прекурсори для виготовлення наркотиків, розчин психотропної речовини та ацетильований опій, марихуану та мічені кошти, які були отримані від продажу наркотичних речовин.

Також у затриманих було вилучено 2 підроблених посвідчення членів національного комітету по боротьбі з корупцією, які вони використовували для прикриття своєї злочинної діяльності.

За даними фактами слідчим управлінням УМВС України в Черкаській області порушено кримінальну справу за статтями Кримінального кодексу України, що передбачають відповідальність за виготовлення та збут наркотиків, а також утримання притону для їх вживання.

На майно наркоторговців накладено арешт на суму близько 280 тис. гривень та вилучено автомобіль, а їх самих затримано.

прес-служба МВС України.Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.