Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Затримані браконьєри, які винищили останніх представників популяції лосів.

23.12.2010, Просмотрено: 7877, Категория: Происшествия и криминал, Комментарии: 0
браконьєриЛісові багатства – це те, чим славиться Україна з давніх-давен. Але завжди на це, полювали зловмисники, які прагнули легкої наживи на безмежних запасах лісових родовищ.

На вiдтворювальнiй дільниці ТОВ "Дальній кордон" поблизу села Бурякове, що на Чигиринщині, трудиться єгер - Олексій Кривенко, який щоденного обстежує угіддя, наглядає за тваринами та підгодовує їх.

браконьєри


Так нещодавно, здійснюючи черговий об’їзд володінь ввіреного йому товариства, лісник з багаторічним стажем роботи, запримітив у нічній темряві автомобіль, який припаркувався поблизу лісу. В іншому випадку, це могло б і не зацікавити єгеря, якби не одне але – в будні дні полювання категорично заборонено! Обмежена видимість не завадила бувалому лісничому запримітити двох чоловіків, які метушились поблизу автівки. За допомогою біноклю нічного бачення, чоловік встановив, що двоє невідомих полювали на дичину і вбили останніх представників популяції лосів. Він негайно сповістив про побачене в міліцію.

Правоохоронці, не зволікаючи і хвилини, поспішили на місце пригоди. Зловмисники зрозумівши, що їх викрили, хутко сіли до автомобіля та натиснули рвучко на газ, почали тікати з місця злочину. Операція «Перехват» була миттєвою, всі пости Чигиринського району міліції були негайно сповіщені про те, що браконьєри намагаються втекти на автомобілі «Toyota RAV4». Погоня за негідниками була не довгою, вже біля Чигирина їх було затримано працівниками ДАІ. Та на цьому пригоди чоловіків не закінчились. Один з них встиг зникнути з місця затримання, іншого ж замучила совість і ховатись від правоохоронців він не намагався, щиросердно визнав свою провину. Особу втікача було швидко встановлено та доставлено до Чигиринського РВ.

Як з’ясувалось пізніше, злочинцями виявились заможні жителі Кіровоградщини. Один з яких 42-річний приватний підприємець Володимир Седін, а інший – 47-річний колишній військовий Григорій Цибик.

Надія на безкарність і вседозволеність, яка може бути в сусідній області не виправдалась. Обережно під’їхавши до годівниці тварин, злочинці запримітили двох лосів, які спокійно їли. Так як тварини не агресивні і не могли чинити опору зловмисникам, цим останні й скористались, криваво знищивши цих неповинних представників зникаючого підвиду, які занесені до Червоної книги України.

браконьєри


Та нажаль, вбивство двох самок, одна з яких була вагітною, але ембріон так ніколи вже й не розвинеться, лишившись в утробі мертвої матері навіки, це все нанесло непоправну шкоду фауні даного регіону. Як повідомив нас лісничий, це були останні двійко лосів, які жили на волі. Тиждень тому було знищено самця, тіло якого так і не було знайдено, а тепер і двох самок. Жага швидких грошей інколи затуманює розум людей і змушує робити протизаконні та антиморальні вчинки, на щастя, правоохоронцями разом з лісничим вдалось запобігти подальшому винищення рідкісних тварин, які знаходились на території цього ж товариства, площа якого складає 10364 га.

браконьєри

Начальник Чигиринського РВ Василь Мандич, повідомив, що браконьєрам загрожує сплата штрафу у розмірі 100 неоподаткованих мінімумів або умовне позбавлення волі, терміном на 3 роки. Сума збитків нанесених браконьєрами, по попередніх розрахунках, складає 50000 гривень, але останнє слово за екологами, саме вони мають визначити остаточний розмір нанесеної шкоди.

Негідники, які вчинили таку криваву бійню постануть перед судом і будуть покарані за всією суворістю закону. Це буде повчальним уроком для людей, які проживши заможне життя, тепер посягають на святе – природні багатства держави. Забуваючи інколи про те, що їхня пристрасть до полювання знищує популяції тварин, які щороку поповнюють сторінки Червоної книги України.


ВЗГ УМВС України
в Черкаській області
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2021 by Kasseler CMS. All rights reserved.