Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Здобутки податківців напередодні Дня працівника Державної податкової служби України

29.06.2011, Просмотрено: 1429, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Здобутки податківців напередодні Дня працівника Державної податкової служби УкраїниНа варті своєчасності сплати податків, контролю за їх повним надходженнями до державної казни, дотриманням податкового законодавства, виховання підростаючого покоління дисциплінованими платниками податків вже 21 рік стоїть Державна податкова служба України, яка є однією з найважливіших державних ланок. Адже результативність життя економічного стану країни на сучасному етапі визначає готовність суспільства зробити наступний крок до країн Європейської співдружності, тобто Євросоюзу.

Прийняття Податкового кодексу узагальнює та уточнює параметри відносин між державою та платниками податків.

Єдиний законодавчий документ визначає та уточнює напрями діяльності як платників податків так і податківців в новому правовому полі, що зобов’язує його чіткого дотримання.

Смілянська об’єднана державна податкова інспекція, як і вся податкова служба країни, ось уже півроку працює та виконує державні завдання в нових умова, адже зміни законодавчі не зменшили, а навпаки збільшили вагомість податкових надходжень.

За січень-травень 2011 року по Смілянському регіону до бюджету надійшло майже 53,2 мілйони гривень податків, зборів (обов’язкових платежів), які контролюються податковою інспекцією, у тому числі до державного бюджету майже 12 млн.грн., місцевих – більше 41млн грн.

У порівнянні з відповідним періодом 2010 року досягнуто зростання доходів зведеного бюджету на 10,4 відс., в тому числі державного – на 0,8 відс., місцевих бюджетів – на 13,6 відс.

Розрахункову базу за доходами зведеного бюджету виконано на 105,5 відс., тобто до державної казни додатково надійшло майже 2,8 млн гривень, що дало можливість фінансування додаткових державних заходів та витрат.

У розрізі платежів приріст надходжень порівняно з відповідним періодом 2010 року смілянськими податківцями забезпечено з податку на прибуток підприємств на 57,4 відс. та інших надходженнях - на 18,2 відсотка.

Слід відзначити, що платникам податків у 2011 році відшкодовано майже 6 млн. грн. податку на додану вартість, що у 6,7 раз більше, ніж за відповідний період минулого року.

До місцевих бюджетів надійшло платежів на 13,6 більше ніж у відповідному періоді 2010 року. Розрахункову базу виконано на 113,6 відс., понад завдання надійшло 4922,6 тис.гривень.

Податковою інспекцією у 2011 році забезпечено погашення прострочених податкових зобов’язань в порівнянні в відповідним періодом минулого року більше на 139 тис. грн., або на 44,7 відсотка.

Радує те, що підприємствами промисловості забезпечено майже 48 відсотків від загальних надходжень., що дає право впевнитись в поступовому зрості обсягів промислового виробництва.

Найбільша сума надходжень серед платників податків належить підприємствам машинобудівної промисловості – це більше 3 мільйонів грн. В порівнянні з січнем-травнем 2010 року надходження від підприємств даної групи збільшилися майже на 70 відсотків.

За п’ять місяців поточного року зросли обсяги надходжень відповідно до розрахункової бази по збору за спеціальне використання лісових ресурсів, по платі за користування надрами, платі за землю, платі за землю, фіксованому сільськогосподарському податку.

Виконання розрахункових завдань щодо надходжень податкових платежів та зборів за шість місяців поточного року є завданням номер один Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції до Дня працівника Державної податкової служби України.

Відділ масово-роз’яснювальної роботи
та звернень громадян
Смілянської ОДПІПогода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.