Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Зимове оздоровлення

07.12.2010, Просмотрено: 1595, Категория: Спорт, Комментарии: 0
Сезон оздоровленняСезон оздоровлення для смілянських дітей триває і взимку. Особливої соціальної уваги та підтримки потребують діти-інваліди, діти із сімей, що потрапили в складні життєві обставини, із багатодітних і малозабезпечених сімей, діти, які перебувають на диспансерному обліку, талановиті та обдаровані діти, до цього питання з особливою відповідальністю ставляться працівники Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

Оздоровлення - це не тільки літній період. Сезон оздоровлення триває…

Відповідно до укладених домовленостей із Київською «Організацією багатодітних сімей» є можливість здійснювати підбір дітей та направляти на оздоровлення до дитячих санаторно – курортних закладів вищевказаних категорій дітей, які перебувають в зоні уваги та опіки Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Всього під патронажем Центру близько 400 родин.

Окрім реалізації пріоритетних напрямів, у листопаді-грудні 2010 року спеціалістами Центру здійснено підбір та направлено 13 дітей до дитячих санаторіїв «Зелена гірка», «Люстдорф», «Алупка» та «Бердянський». Діти із захворюваннями верхніх дихальних шляхів, органів травлення та опорно-рухової системи мають змогу поєднати навчання та отримати комплекс спеціальних заходів, що спрямовані на відновлення і покращення фізичного стану здоров’я в дитячих санаторіях Одеси, Алупки та Бердянська.

Будьте здорові!

Зеновія Кончаківська, начальник відділу соціальної роботи міського ЦСССДМ.smila.ck.ua




Теги: спорт
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.