Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Звенигородська лікарня ветмедицини порушувала фінансову дисципліну

06.01.2011, Просмотрено: 1678, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Звенигородська лікарня ветмедицини порушувала фінансову дисциплінуФакти фінансових порушень на загальну суму 350,3 тис. грн. встановлено під час ревізії Звенигородської районної державної лікарні ветеринарної медицини.

Зокрема, ревізорами КРВ у Звенигородському районі виявлено порушення стосовно розрахунків заробітної плати працівникам лікарні. Так, через неправильне нарахування посадових окладів, встановлених штатним розписом, фізичними особами недоотримано 14,7 тис. грн. Окрім цього, окремим працівникам зайво нараховано та виплачено премії і заробітну плату за час відпусток із нарахуваннями на загальну суму 5,7 тис. грн.

Попри те, що ветеринарні лабораторії отримують кошти за надання платних послуг, районною лікарнею ветмедицини було завищено розрахункову потребу та оплату праці працівників, які надають ці послуги. В результаті даній установі було зайво виділено бюджетні асигнування на загальну суму 155,4 тис. грн.

Не правильно велися розрахунки й під час капітального ремонту приміщень лікарні. В результаті, установою оплачено завищену вартість виконаних робіт на суму 2,6 тис. грн.

«Забулися» тут чомусь оприбуткувати по касі 52,6 тис. грн. коштів за надання послуг ветеринарними лабораторіями.

У Звенигородській районній лікарні ветмедицини також використовували ветпрепарати на цілі, не передбачені протиепізоотичними заходами.

Окрім цього, в лікарні завищено в обліку вартість активів на суму 72,6 тис. грн. та занижено вартість основних засобів на 40,3 тис. грн.

Матеріали ревізії передано до управління державної служби боротьби з економічною злочинністю ГУМВС України в Черкаській області.

Прес-служба КРУ в Черкаській областіПогода, Новости, загрузка...
Похожие публикации

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.