Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Звіт юридичного відділу Смілянської ОДПІ

20.01.2011, Просмотрено: 2802, Категория: События, Комментарии: 0
Звіт юридичного відділу Смілянської ОДПІДо функціональних обов’язків юридичного відділу Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції відноситься забезпечення юридичних норм податкового законодавства України.

За 2010 рік відділом подано 10 заяв до господарського суду Черкаської області у справах про банкрутство боржників на загальну суму майже 13 мільйонів гривень.

Затверджено ліквідаційні баланси та ліквідовано 11 суб’єктів господарської діяльності у зв’язку з банкрутством. По даних підприємствах списано несплаченої заборгованості на загальну суму 616 тисяч гривень.

За минулий рік в суді першої інстанції розглянуто 53 позови про стягнення податкового боргу на загальну суму більше 3 мільйонів гривень, з яких 52 позови задоволено повністю та один позов на суму 5,6 тисяч гривень, знаходиться на розгляді.

У 2010 році подано 19 позовів до Черкаського окружного адміністративного суду про стягнення штрафних санкцій із суб’єктів господарювання на загальну суму майже 2,3 мільйони гривень за порушення Закону України ”Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”. Із загальної кількості 15 позовів на суму більше 96 тисяч гривень задоволено на користь податкової інспекції та по чотирьох справах на суму майже 2,2 мільйони гривень провадження у справах зупинено до вирішення по суті справ за позовами платників податків про визнання недійсними рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій.

До Черкаського окружного адміністративного суду було подано 345 позовів про припинення юридичних осіб та підприємницької діяльності фізичних осіб - підприємців, з яких 236 задоволено повністю, а інші знаходяться на розгляді.

В минулому році подано 20 позовів платників податків на загальну суму майже 10,5 мільйона гривень. Переважна більшість з них вирішена на користь податкового органу та п’ять справ перебувають на оскарженні податковим органом у вищих судових інстанціях.


Олег Михайлюк
начальник юридичного
відділу Смілянської ОДПІ
Теги: ОДПІ
Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.