Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела


 Звітування по Інтернету - вимога часу

04.05.2011, Просмотрено: 1351, Категория: Экономика и бизнес, Комментарии: 0
Звітування по Інтернету - вимога часуВже чотири місяці Податковий кодекс України регулює відносини, що виникають у сфері справлення податків і зборів. Визначає вичерпний перелік податків і зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов’язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов’язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Так, зокрема, статтею 49 розділу ІІ Податкового кодексу України, визначено, що платники податків, що належать до великих та середніх підприємств, подають податкові декларації до органу державної податкової служби в електронній формі з дотриманням умов щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб.

Скористатися новітніми технологіями можуть не лише вищезгадані категорії платників податків. Це зекономить час кожного платника податків та допоможе скласти звітність без помилок, в рамках законодавчих змін.

Шановні платники податків! Смілянська об’єднана державна податкова інспекція запрошуємо вас долучитись до подання звітності до податкових органів мережею Інтернет. Ви будете мати можливість оперативного оновлення форматів надання документів в електронному вигляді по телекомунікаційних каналах зв’язку, наприклад, у разі зміни форм податкових декларацій та інше, автоматична перевірка підготовлених документів на наявність арифметичних помилок і описок та уникнення витрачання часу у чергах до податкового інспектора при наданні звітності, адже економія робочого часу платника податків один із найважливіших факторів сьогодення.

Нагадуємо також, що кожен бажаючий може отримати безкоштовну програму, в якій є всі бланки податкових декларацій та звітів, як для підприємств, так і для приватних підприємців, у кабінеті № 206 (необхідно лише мати флеш-карту або диск), телефон 4-44-83.

Здавайте податкову звітність через Інтернет і ви не пошкодуєте.

Погода, Новости, загрузка...

Комментарии

Нет комментариев
Оставлять комментарии могут только авторизированные пользователи

Новости Смела.

Новости Смелы - это новостной мониторинг смелянских новостей, с разбивкой по группам. Происшествия в городе, криминал, события, спортивные новости Смелы и Смелянского района.

X
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2020 by Kasseler CMS. All rights reserved.