Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела

Новости  Черкассы
Вернуться к списку

 
Gazeta.ua: Підприємство Бобова не дало компенсації колишньому працівникові за скалічену на підприємстві руку
35-річному Віталієві Власенку, колишньому працівникові цукрозаводу в райцентрі Тальне Черкаської області, не дали компенсації за скалічену на виробництві руку. Завод належить товариству "Панда", власник — депутат облради від Партії регіонів Геннадій Бобов.
— Це не "Панда", а банда, — каже Юрій Власенко, брат постраждалого. — За законом, мали взяти на себе всі витрати по лікуванню. А вони ведуть себе так, ніби ніякого відношення не мають.
Віталій Власенко скалічив правицю торік 29 вересня. Кінцівку затягло в транспортер.
— Оборудованіє дуже старе, лєнта на транспортері лиса, — згадує. — Тільки ото дощ чи туман — постоянно буксує. Тому й приходиться підкидати піску, шоб не буксувала. Я підкидав, і руку затягло. Тормозив уже шиєю. Що було дальше — не помню.
До 10 грудня лікувався в районній і обласних лікарнях. Витратив 14 тис. грн. Товариство "Панда" їх не відшкодувало. Зараз Власенко не може підняти руку — там вирвало нерв. Носить її на перев'язі.
— Казали врачі, що в Києві, в інституті нейрохірургії треба робити операцію. Потрібно поспішати, бо за півроку нерв остаточно вмре. Треба гроші, а їх не дають.
Віталій намагався отримати направлення на комісію, яка встановила б йому інвалідність. Марно.
— То на заводі директора нема, то, кажуть, керівництво у Корсунському районі. Звернулися туди, а воно зареєстроване у Василькові Київської області. Потом таки видали направлення від фонду. Завод нічого не дав. Я звернувся у прокуратуру, а ті кажуть, що тут нема що розслідувати, треба відразу судитися. Хочу через суд стягти гроші, бо так не віддадуть. Але ті суди переносять постоянно. З роботи ніхто мною не переймається, живу в батьків.
Товариству "Панда" належать іще цукрозаводи у Корсунському і Монастирищенському районах.

Юрій Стригун gazeta.ua

Источник: http://pro-vincia.com.uaВернуться к списку

Новости города СМЕЛА

Происшествия, криминал, события, спортивные новости г Смелы и Смелянского района.
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2018 by Kasseler CMS. All rights reserved.