Сделать стартовой | Добавить в закладки
Українською     In English    
Портал г.Смела » Новости г Смела

Новости  Черкассы
Вернуться к списку

 
Тулуб: за рік зарплата черкаських педагогів зросла на 400 гривень
За рік зарплата педагогів на Черкащині зросла на 400 гривень. Про це вчора під час колегії заявив голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб.
Як розповів Сергій Борисович, за останній рік середня зарплата працівників освітньої галузі зросла на 365 грн., а зарплата педагогічних працівників – на 400 гривень.
– Вона ще не приведена у відповідність до вимог чинного законодавства, – зауважив Сергій Тулуб.
Він також дорікнув керівництву Головного управління освіти ОДА за те, що повільними темпами триває надання житла освітянським родинам. За останній рік тільки 20 родин отримали житло, 37 родин пільгові кредити на купівлю житла. Тим часом у Черкасах 178 родин освітян гостро потребують поліпшення житлових умов, в Умані та Смілі таких родин по 39, в Черкаському районі – 21.
За останній рік відбулося підвищення зарплати працівникам галузі освіти. Заборгованість з неї на сьогодні відсутня, а з 1 вересня 2011 року встановлено надбавку у розмірі 20 % усім категоріям педагогічних працівників. Станом на 1 жовтня середньомісячна зарплата працівників освітньої галузі становитиме 1935,8 грн., зарплата педагогічних працівників – 2304 грн.

Источник: http://pro-vincia.com.uaВернуться к списку

Новости города СМЕЛА

Происшествия, криминал, события, спортивные новости г Смелы и Смелянского района.
главная страница copyright © Смела
Все права защищены. Использование материалов сайта возможно только с разрешения владельца.
:: Реклама на сайте
Copyright ©2007-2018 by Kasseler CMS. All rights reserved.